Taste of the Wild Southwest canine

Taste of The Wild Southwest Canyon Canine


  • Varianta
  • Kusů:
  • Cena s DPH:
  • 310 Kč sleva 3%
  • 750 Kč sleva 3%
  • 1350 Kč sleva 3%
 

Detailní popis

Americký divočák se odjakživa bál o své štětiny, když se proháněl skalnatým jihozápadním kaňonem. Mlsný vlk mu totiž nikdy nic nedaroval a v úzkém kaňonu lovil nekompromisně. Právě divočák, jakožto velmi unikátní zdroj divokých bílkovin a aminokyselin, je k zakousnutí v balení Taste of the Wild Southwest Canyon. Pro mlsné jazyky je přihozen ještě flák hovězího a sousto jehněte. Před obilovinami tu dostala přednost cizrna plná přírodních proteinů, vitaminů a minerálů. Pivovarské kvasnice poskytující nálož vitaminu B a skvěle přírodně zvýrazní chuť. Amerického divočáka ještě vyšperkovali sousedé z Kanady, kteří dodali omega-3 mastné kyseliny v podobě lněného semínka.

Kančí Taste of the Wild Southwest Canyon. Je to divočina!

Kompletní krmivo pro psy všeho věku a všech plemen (ALL LIVE STAGES). Taste of the Wild propočítal vhodné dávkování tak, aby regulovalo příjem kalorií do organismu psa a bylo vhodné, jak pro malá, střední i velká plemena.

Složení:

Hovězí maso 18% (čerstvé hovězí maso), hrách, cizrna, jehněčí moučka (dehydrované jehněčí maso), řepkový olej, vaječné produkty sušené, divočák 4% (čerstvé maso z divokého prasete), rybí moučka (dehydrované maso z mořských ryb), pivovarské kvasnice, vedlejší produkty z rajčat, lněné semeno, minerály, sušený kořen čekanky, rajčata, borůvky, maliny, extrakt z Yocca schidigera.

Analytické složky:

Hrubý protein 29%, hrubé oleje a tuky 15%, hrubý popel 7,8%, hrubá vláknina 4,5%, vlhkost 10%, vápník 1,9%, fosfor 1,1%, omega 6 mastné kyseliny 2,4%, omega 3 mastné kyseliny 0,3%. 

Doplňkové látky:

Vitamín A 10,000 IU/kg, vitamín D 750 IU/kg, vitamín E 150 IU/kg, hydrát chelátu železa a aminokyseliny 60mg/kg, hydrát chelátu mědi a aminokyseliny 7 mg/kg, síran železnatý 60 mg/kg, síran měďnatý 7 mg/kg, jodid draselný 1,5 mg/kg, hydrát chelátu manganu a aminokyseliny 14 mg/kg, oxid manganatý 14 mg/kg, siran manganatý 14 mg/kg. hydrát chelátu zinku a aminokyseliny 75mg/kg, síran zinečnatý 75mg/kg, seleničitan sodný 0,3 mg/kg.

Senzorické doplňkové látky:

Přírodní příchuť (kuřecí játra a srdce).

Energetická hodnota: 3 600 kcal/kg


Související produkty

Delikan classic

Delikan karoten

Delikan řasa

Delikan standart

DUCK Dog

DUCK Maitenance