Leonardo Duck + Cheese 85g

Leonardo Duck + Cheese 85g


  • Varianta
  • Kusů:
  • Cena s DPH:
  •  
 

Detailní popis

S novou produktovou řadou taštiček “Finest Selection“ doplňuje německý výrobce krmiva Leonardo firma BEWITAL svou řadu vlhkých krmiv pro kočky. Vysoce kvalitní receptury obsahují šetrně vařené šťavnaté maso a pečlivě vybrané suroviny potravinářské kvality. Obsažený lososový olej poskytuje hodnotné Omega 3 nenasycené mastné kyseliny. Taštičky je také možné míchat s granulovanými superprémiovými krmivy Leonardo.   - prvotřídní složení v každém balení (85 g) - šetrně vařené šťavnaté maso a suroviny potravinářské kvality - s lososovým olejem, bohaté na Omega 3 nenasycené mastné kyseliny - velmi vhodné i pro citlivé a mlsné kočky - bez umělých barviv, ochucovadel a konzervantů  

Složení: kachní maso, játra, srdce (30 %), kuřecí srdce, játra (28,5 %), kachní, kuřecí, hovězí vývar (28,3 %), hovězí plíce (8 %), sýrové kostky (4 %), minerální látky (1 %), lososový olej (0,2 %).    

Analýza: hrubý protein - 11 % hrubý tuk - 5 % hrubá vláknina - 0,3 % hrubý popel - 2 %    

Nutriční doplňkové látky:

E671 vitamín D3 200 m.j.; vitamín E 50 mg; E6 Zn 20 mg, E5 Mn 2 mg; E2 I 0,2 mg; taurin 1000 mg  

Doporučené dávkování: 2 - 3 taštičky denně pro dospělé kočky s průměrnou hmotností 4 kg. Doporučujeme kombinovat s granulovanými krmivy Leonardo (20 g granulí zhruba odpovídá 1 taštičce). Kočka by měla mít celodenní přístup k čerstvé pitné vodě. Po otevření skladujte v ledničce a spotřebujte do 24 hodin.  

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže najdete na zadní straně obalu. Krmivo skladujte v chladu a suchu.


Související produkty